Артрити, болі в м'язах

Причини: артрит - це запальне захворювання, що вражає суглоби. Собаки великих порід частіше схильні до цього захворювання, ніж дрібні породи (через більше навантаження на суглоби і зв'язки). У собак симптоми артриту проявляються скутістю, кульгавістю і болем в суглобах в різних ступенях. Вологість і холод підсилюють біль і кульгавість.

Рішення, яке пропонує Espree

Senior Care Shampoo - цей шампунь, сприяє зменшенню запальних процесів в м'язах і болю в суглобах, поліпшенню рухливості; зміцненню шерсті та відновленню шкірного покриву. Особливо підходить собакам поважного віку.

Senior Care Gel - заспокійливий та охолоджуючий місцевий анестетик, до складу якого входять натуральні трави, що відновлюють комфорт та рухливість, піклуються про шкіру старіючих собак, знімають запалення в м’язах та суглобах. Аромат ментолу покращує самопочуття.

Hip & Joint Cooling Relief Shampoo - знеболюючий охолоджуючий шампунь для м'язів і суглобів. Охолоджуючі та заспокійливі компоненти в складі шампуню полегшують відчуття дискомфорту в суглобах і м'язах, сприяють зменшенню болю при артриті.

Hip & Joint Cooling Relief Gel - гель для зовнішнього застосування з швидким знеболюючим ефектом. Ментол, в складі гелю володіє охолоджуючими властивостями, покращує рухливість, прибирає відчуття дискомфорту. Заспокійливий охолоджуючий комплекс з органічного алое вера, ментолу саліцилат, камфори і натуральних рослинних екстрактів швидко усуває больові відчуття, пов'язані з дискомфортом в області суглобів, болем у м'язах, артритом. Місцеве застосування гелю діє як природний анестетик. НЕ ЗАСТОСОВУВАТИ КОТАМ.