Алергії

Причини: наші вихованці страждають алергіями так само як і люди. Як правило алергії діляться на дві категорії: харчові алергії і алергії на вдихувані частки (від трави, дерев, цвіль, сезонний пилок) .Симптомами алергії є: свербіж, розгризання і разлизуванія ділянок шкіри, сльозотеча, виділення з очей і носа, хронічні вушні інфекції. Для таких тварин ми розробили спеціальні гіпоалергенні шампуні, до їх складу входять компоненти, які не викликають алергію, вони не містять ароматизаторів і одеколонів.

Рішення, яке пропонує Espree

Hypo Allergenic Coconut Shampoo - це шампунь «без сліз» для домашніх вихованців з чутливою шкірою для м'якого і ніжного очищення. Алое вера і вітаміни в складі шампуню заспокоюють шкіру і абсолютно безпечні для Вашої тварини.

Aloe Oatbath Medicated Shampoo - насичений протеїнами вівса і алое вера шампунь без аромату заспокоює шкіру, відновлює баланс шкіри. Ідеально підходить для чутливої шкіри.

Puppy & Kitten Shampoo - гіпоалергенний шампунь "без сліз" розроблений для дбайливого очищення цуценят, кошенят та інших чутливих вихованців.

Allergy Relief Avocado & Aloe Shampoo - шампунь для чутливої шкіри з олією авокадо і алое вера. Спеціальна формула шампуню створена для чутливих до алергенів вихованців. Потужна комбінація з алое вера, авокадо та олії кісточок гранату ефективно усуває алергени, а корисні жирні кислоти, антиоксиданти та вітаміни освіжають, заспокоюють та зволожують шкіру.

Allergy Relief Avocado & Aloe Spray - спрей для чутливої шкіри з олією авокадо і алое вера