Проблеми з очима

Причини: слізні підтікання виникають з багатьох причин, включаючи інтенсивну сльозотечу, генетичну схильність, проблеми зі здоров'ям, раціони і алергії

1. Найбільш поширеною причиною появи слідів від сліз є рясна сльозотеча. Усунення рясної сльозотечі є основним способом вирішення проблеми слізних плям. Якщо слізні підтікання мають специфічний запах, ми б порекомендували Вам звернутися до ветеринара. Постійно волога шерсть під очима стає сприятливим середовищем для розвитку грибкових та бактеріальних захворювань.

2. Так само причиною появи рясної сльозотечі є довга шерсть, яка потрапляє в очі і подразнює слизові оболонки, стежте за тим що б шерсть не потрапляла в очі.

3. Ще однією причиною сльозотечі є зміна раціону, а також якість питної води.

Рішення, яке пропонує Espree

Tear Stain & Spot Remover - використання цього засобу сприяє видаленню плям від сліз і відновленню природного кольору шерсті. Ромашка і камфора в складі засобу допомагають відновити природний колір шерсті, роблять її м'якою без пересушування і подразнень. Так само засіб можна використовувати і на інших проблемних ділянках для видалення білкових забруднень, таких як їжа, сеча, слина, кров, засіб не містить відбілювачів і спирту, тому його безпечно використовувати в області навколо очей і інших делікатних місцях.

Optisoothe Eye Wash - іншими поширеними проблемами очей є потрапляння сторонніх предметів, травми рогівки або сухість слизових оболонок. Всі ці проблеми можна вирішити за допомогою м'якого миючого засобу Optisoothe Eye Wash, який легко усуне подразнення і заспокоїть слизові оболонки очей. Цей сольовий розчин з алое вера можна застосовувати для усунення подразнень, печіння, свербежу, і інших проблем очей, а також для захисту очей від можливих подразнюючих чинників.

Очищувачі для лицьової області (Tear Stain Aloe Wipes, Plum Perfect Facial Cleanser, Rainforest Facial Cleanser). Волога, яка накопичується в складочках шкіри у собак (зокрема собак з короткою мордою) є причиною розвитку грибкових та бактеріальних інфекцій, тому ці ділянки шкіри вимагають ретельного і регулярного догляду. Очищувачі для догляду за лицьовою областю сприяють підтримці цих ділянок чистими і сухими в перервах між купаннями. М'які піни «без сліз» з легкістю видаляють забруднення, сліди від сліз залишки їжі роблячи природне забарвлення шерсті більш яскравим. До того ж, ці легкі повітряні піни мають приємний аромат і можуть бути використані для швидкого чищення будь-якої забрудненої ділянки тіла.