Свербіж

Причини: поява свербежу у Вашої собаки може привести до появи розчісувань, разгризання або розлизування шкіри. Свербіж виникає з багатьох причин (паразити, зневоднення, алергії, інфекції, скупчення вологи на шкірі, генетичні захворювання, гормональні дисфункції). Свербіж є причиною появи подряпин, внаслідок чого пошкоджується верхній шар шкіри і волосяні фолікули, які утримують вологу на поверхні. Сальні залози продукують жир, що захищає шкіру і шерсть, якщо вологи недостатньо, а якщо сальні залози пошкоджені, шкірне сало виробляється в недостатній кількості, що призводить до сухості, свербіння або навпаки, продукція шкірного сала збільшується, в результаті чого шкіра стає занадто жирною. Якщо вчасно не усунути свербіж, то подряпини, що виникають виникають на шкірі, можуть призвести до пошкодження шкірного покриву і розвитку шкідливої мікрофлори.

Рішення, яке пропонує Espree

Luxury Tar & Sulfa Itch Relief Shampoo - біосірка в складі шампуню ефективно заспокоює шкіру і дрібні подразнення, в той час як есенціальні вітаміни сприяють відновленню шкіри. Дивовижний Luxury Tar & Sulfa Itch Relief Shampoo з вишневим ароматом, чудово піниться, легко змивається, робить шкіру чистою, шерсть м'якою і сяючою.

Tea Tree & Aloe Shampoo - спеціальна лікувальна формула, розроблена для усунення свербежу, загоєння укусів комах, дерматитів, подряпин, сухості шкіри, екзем і подразнень після гоління. Олія чайного дерева бореться з грибковими та бактеріальними ураженнями в той час, як алое вера заспокоює шкіру (не використовуйте на кішках).

Tea Tree & Aloe Conditioner. Найбільший ефект досягається в поєднанні із застосуванням шампуню Tea Tree & Aloe Shampoo. Нанесіть кондиціонер на шерсть і залиште на 5 хвилин, доки олія чайного дерева нейтралізує бактерії і грибок, а алое вера зволожить шкіру і шерсть (не застосовуйте котам).

Aloe Oatbath Shampoo - розроблений на основі протеїнів вівса і алое вера для заспокоєння шкіри, зменшення почервоніння і відновлення структури шкіри.

Luxury Remoisturizer - глибоко проникаючий зволожуючий засіб для відновлення водного балансу шкіри і запобігання виникнення свербежу. Чудовий зволожувач Luxury Remoisturizer попереджає формування ковтунів і сприяє більш легкому розчісуванню.

Mudbath Conditioning Treatment - мінерали мертвого моря глибоко проникають в шкіру збагачуючи її мінеральними елементами, сприяють зменшенню свербежу і усуненню сухості шкіри. Гранули що входять до складу засобу очищують шкіру, прибирають стійкі забруднення, сорбують токсини. Засіб дбайливо відлущує ороговілий епітелій, покращує процеси регеніраціі шкіри. Мінеральна маска Mudbath чудово зволожує шкіру одночасно допомагаючи підтримувати її водний баланс.