Ковтуни

Причини: збита шерсть у собаки це не тільки не комфортно але й небезпечно для здоров'я. Часто ковтуни, що утворилися, стягують шкіру, чим викликають її пошкодження. При використанні спеціальних інструментів, видалення ковтунів не повинно виникати жодних проблем, але цей процес дуже тривалий і трудомісткий, тому регулярний догляд за шерстю вкрай необхідний. Для собак з дуже запущеними ковтунами єдиним виходом із ситуації буде гоління. Через збитість шерсті доступ кисню до шкіри перекривається, внаслідок чого на ній з'являються почервоніння і попрілості.

Рішення, яке пропонує Espree

Detangling & Dematting Spray - це натуральний засіб який можна як змивати так і залишати на шерсті. Цей засіб обволікає шерстинки позитивними іонами та перешкоджає їх сплутуванню, так само засіб нейтралізує електричну статику для більш легкого розчісування шерсті.

High Sheen Spray - спрей з діамантовим блиском створить Вашому вихованцеві образ чемпіона виставки. Формула на основі натурального силікону і забезпечує інтенсивний блиск, роблячи шерсть гладкою і шовковистою. Спрей можна використовувати як розковтунюючий засіб так і як засіб для зниження статичної електрики.

Aloe Hydrating Spray - це чудовий зволожуючий засіб для шкіри і шерсті. Алое заспокоює свербіж шкіри і сприяє проникненню вологи всередину структури шкіри та шерсті. Гліцерин з овочів діє як зволожувач. Це ідеальний засіб для собак з проблемами шкіри і шерсті. рН збалансована формула сприяє створенню більш м'якої шерсті після грумінгу.

Silky Show Shampoo - цей розкішний шампунь забезпечує здоров'я шерсті, надає їй блиску і сяйва, сприяє легкості укладки. Шампунь містить алое вера, олію сафлору і протеїни шовку які очищують кондиціонують і відновлюють шерсть, її гнучкість і еластичність, сприяю легкій укладці і розчісуванню.

Silky Show Conditioner - натуральний живильний кондиціонер який зволожує шерсть, надає їй енергію і життєву силу протягом лічених хвилин. Суміш олії сафлору і протеїнів шовку є джерелом поживних речовин і постачають їх туди, де вони найбільш необхідні для відновлення і блиску. Кондиціонер сприяє розплутуванню ковтунів, зміцнюючи і зволожуючи кожну шерстинку.

Luxury Remoisturizer - чудовий зволожувач глибоко проникає в структуру волосся, живлячи і зволожуючи його. Засіб допомагає запобігти сухість шерсті і поява свербежу. Натуральне масло кокосового горіха інтенсивно зволожує шерсть роблячи її м'якою і слухняною. Це професійне засіб тривалої дії є найбільш популярним вибором багатьох грумерів, що використовується для видалення ковтунів, сбітості вовни і більш легкого розчісування. Засіб можна використовувати перед застосуванням шампуню для попереднього видалення ковтунів.

Show Style Quick Finish! Styling Spray - спрей застосовують після купання, а також як допоміжний засіб при розчісуванні. Як альтернативу, засіб можна застосовувати після сушки шерсті рушником, щоб прискорити висихання. Потім нанесіть спрей по всій поверхні шерстяного покриву, для створення водовідштовхувального шару на шерсті,