Екземи

Причини:

Екземи - це болючі, набряклі ділянки шкіри, як правило з неприємним запахом. Екземи виникають в результаті укусів комах, алергічних реакцій на шкірі, недостатнього догляду та інших шкірних проблем. Найбільш часто екземи виникають у тварин з густим шерстяним покровом, через занадто щільне прилягання мертвого підшерстя до основи шкіри.

Рішення, яке пропонує Espree

Найбільш ефективним способом лікування і запобігання екзем є своєчасне видалення мертвого підшерстку, регулярні стрижки, очищення шкіри і обробка уражених ділянок спеціальними розчинами, такими як лікувальна піна Hot Spot Foam - спеціальна лікувальна піна з трав, що сприяє зменшенню свербежу і печіння викликаних екземами, укусами від комах і алергічними висипами. Алое і ромашка, що входять до складу піни заспокоюють шкіру, олія чайного дерева сприяє процесам регенерації, гірчичнник канадський знімає свербіж і запалення. Екстракт зеленого чаю запобігає інфікуванню уражених ділянок, а іланг-іланг володіє антисептичними властивостями (не застосовувати котам).

3 in 1 Healing Cream - це заспокійливий крем, який сприяє регенерації і загоєнню подряпин, укусів комах, екзем і грибкових уражень. Олія чайного дерева і дріжджові екстракти являються натуральними антисептиками, мають антибактеріальні та протигрибкові властивості, сприяють росту шерсті, зменшенню больвих відчуттів і запалення.

Tea Tree & Aloe Shampoo - спеціальна лікувальна формула шампуню розроблена для усунення свербежу, загоєння укусів комах, дерматитів, подряпин, сухості шкіри, екзем і подразнень після гоління. Олія чайного дерева бореться з грибковими та бактеріальними ураженнями, в той час, як алое вера заспокоює шкіру (не використовуйте котам).

Tea Tree & Aloe Conditioner. Найбільший ефект від застосування кондиціонера досягається в поєднанні з шампунем Tea Tree & Aloe Shampoo. Нанесіть кондиціонер на шерсть і залиште на 5 хвилин, доки олія чайного дерева нейтралізує бактерії і грибок, а алое вера зволожує шкіру і шерсть (не застосовуйте на котам).

Luxury Tar & Sulfa Itch Relief Shampoo - біосірка в складі шампуню ефективно заспокоює шкіру і дрібні подразнення, в той час як есенціальні вітаміни сприяють відновленню шкіри. Дивовижний Luxury Tar and Sulfa Itch Relief Shampoo володіє вишневим ароматом, чудово піниться, легко змивається, очищує шкіру, робить шерсть м'якою і сяючою.