Линька

Причини: линька - це природний процес для багатьох собак. Світло є основним фактором, який провокує линьку. У домашніх собак линька може бути більш інтенсивною через наявність штучного освітлення. Іншими факторами, що провокують линьку є стреси, захворювання, гормональні дисфункції, вагітність, бактеріальні інфекції. Собаки з подвійною шерстю линяють як правило раз на рік. У собак з короткою шерстю линька триває протягом усього року. У період линьки собак необхідно купати сушити і вичісувати, це допоможе видалити мертвий підшерсток і дозволить шкірі дихати. Також видалення мертвого підшерстку допоможе виявити наявність ковтунів, екзем та інших шкірних проблем. Якщо ви виявили, що Ваш вихованець линяє інтенсивно, асиметрично або на шкірі утворилися алопеції, зверніться до Вашого ветеринарного лікаря.

Simple Shed Shampoo - це м'який шампунь, для мінімізації линьки, розроблений для видалення мертвого підшерстку шерсті, що випала, жиру і забруднень. Натуральні протеїни вівса і алое вера зміцнюють остьове волосся, нормалізують стан шерсті. В кінці купання для 100% сушки волосся скористайтеся феном. Для найкращих результатів використовуйте спеціальні інструменти.

Simple Shed Treatment - це кондиціонер для мінімізації процесів линьки м'якої дії, зниження втрати здорової шерсті і видалення мертвого підшерстку. Натуральні протеїни вівса і алое вера зміцнюють остьове волосся, приводять шерсть у відмінний стан. Регулярне використання кондиціонера допоможе мінімізувати сезонну і не сезонну линьку. Використовуйте спеціальні інструменти.

Simple Shed and Static Spray - натуральні олії сприяють усуненню свербежу, загоєнню подряпин, викликаних сухістю шкіри, зміцнюють структуру шерсті. Сприяють зниженню статичної електрики і більш легкому розчісування шерсті.

Aloe Hydrating Spray це чудовий зволожуючий засіб для шкіри і шерсті. Алое заспокоює свербіж шкіри і сприяє проникненню вологи всередину структури шкіри та шерсті. Гліцерин з овочів діє як зволожувач шкіри і шерсті. Це ідеальний засіб для собак з проблемами шкіри і шерсті. рН збалансована формула сприяє створенню більш м'якої шерсті після грумінгу.