Дерматит / блошиний дерматит

Причини: дерматити - це найпоширеніші захворювання шкіри, що як правило носять алергічний характер. Свербіж, що виникає, внаслідок дерматитів призводить до втрати шерсті, появи подряпин, лущення шкіри і її ущільнення. Для усунення та запобігання цих проблем найбільш підійдуть гіпоалергенний і терапевтичні шампуні.

Блошиний дерматит - це алергічна реакція на укуси бліх. Реакція супроводжується свербінням, запаленням шкіри, втратою шерсті, почервонінням уражених ділянок шкіри. Найкращим вирішенням цієї проблеми є усунення причини (бліх) з подальшим застосуванням терапевтичних шампунів кондиціонерів і ополіскувачів для заспокоєння уражених ділянок шкіри.

Рішення, яке пропонує Espree

Tea Tree & Aloe Shampoo - спеціальна лікувальна формула, розроблена для усунення свербежу, загоєння укусів комах, дерматитів, подряпин, сухості шкіри, екзем і подразнень після гоління. Олія чайного дерева бореться з грибковими та бактеріальними ураженнями в той час, як алое вера заспокоює шкіру (не застосовуйте котам).

Tea Tree & Aloe Conditioner. Найбільший ефект досягається в поєднанні із застосуванням шампуню Tea Tree & Aloe Shampoo. Нанесіть кондиціонер на шерсть і залиште на 5 хвилин, поки олія чайного дерева нейтралізує бактерії і грибок, а алое вера зволожує шкіру і шерсть (не застосовуйте котам).

Luxury Remoisturizer - глибоко проникаючий зволожуючий засіб для відновлення водного балансу шкіри і запобігання свербежу. Чудовий зволожувач Luxury Remoisturizer попереджає формування ковтунів та сприяє більш легкому розчісуванню.

Citrusil Plus Shampoo - це суміш натуральних цитрусових олій в комбінації з алое вера та іншими корисними оліями, що забезпечують здоров'я шкіри і шерсті. Цей шампунь забезпечує глибоке очищення шерсті і є природною альтернативою хімічним пестицидам. (не застосовуйте котам).