Вушні інфекції

Причини: в нормі вушна раковина має рожевий колір і нейтральний запах. Проблеми з вухами можуть проявлятися наступними симптомами: розчісування шкіри і хитання головою, неприємний запах з вух, виділення різного кольору від чорного до зелено-жовтого, запалення і набряки вушної раковини, втрата слуху. Частою причиною появи проблем з вухами є потрапляння сторонніх частинок під час активних прогулянок.

Так само причиною для виникнення проблем з вухами може стати волога, яка накопичується в вушному каналі. Для попередження цих проблем не забувайте про щотижневе чищення вух і видаленні волосків в вушному каналі, для легшого проникнення повітря.

Рішення, яке пропонує Espree

Ear CareClean Ear Treatment для кішок) - це лікувальна спеціальна суміш з олії чайного дерева, евкаліпта та олії м'яти яка швидко справляється з проблемами неприємного запаху і закупорювання вушного каналу сіркою. Так само засіб має антибактеріальну та протигрибкову дії.

Спосіб застосування: засоби для очищення вух Ear CareClean Ear Treatment для кішок) можна застосовувати двома способами, виберіть найбільш зручний для Вас.

1. За допомогою ватного тампона акуратно очистіть зовнішні складочки вушної раковини. Потім, розмістіть змочений засобом ватний диск (або шматочок марлі) на кінчику пальця і обережно починайте чистити внутрішню поверхню вуха.

2. Закапайте дві краплі Ear Care у вушний канал. Легко помасажуйте ділянку навколо вуха, дозволяючи засобу вбратися. Після цього дозвольте вихованцеві обтрусити вухо. Для чищення зовнішніх складочок вушної раковин використовуйте ватний диск або шматочок марлі.

Ear Powder - засіб для зменшення ковзання шерсті в вушній раковині під час її видалення. Так само порошок Ear Powder сприяє зменшенню неприємного запаху і допомагає утримувати вушний канал чистим і сухим.