Доступно в упаковках: 118 мл

Артикул: e00031

Hip & Joint Cooling Relief Gel

Знеболюючий охолоджуючий гель для м’язів та суглобів

Гель для зовнішнього застосування з швидким знеболюючим ефектом. Ментол, в складі гелю володіє охолоджуючими властивостями, покращує рухливість, усуває відчуття дискомфорту. Заспокійливий охолоджуючий комплекс з органічного алое вера, ментолу саліцилат, камфори і натуральних рослинних екстрактів швидко усуває больові відчуття, пов'язані з дискомфортом в області суглобів, болем у м'язах, артритом. Місцеве застосування гелю діє як природний анестетик.

Даний засіб містить натуральний ментол і рослинні екстракти, що стимулюють рецептори шкіри, які реагують на холод, в результаті чого посилюється потік крові і знеболюючі компоненти проникають до місця виникнення болю. До того ж, через посилення кровопостачання, поживні компоненти і кисень надходять інтенсивніше, це прискорює процеси регенерації.

Застосування: масажними рухами нанесіть гель на проблемну ділянку, почекайте, поки гель повністю вбереться і висохне. Використовуйте за необхідності. Не допускайте потрапляння гелю в очі, на лицьову область і відкриті рани.

Склад: органічне алое вера, ізопіриловий спирт, саліцилова кислота, ментол (кристали), камфора, екстракт первоцвіту, екстракт нарциса, екстракт дягелю, японський зелений чай, меліса.

НЕ ЗАСТОСОВУВАТИ КОТАМ