Доступно в упаковках: 118 мл

Артикул: e01817

Senior Care Gel

Гель для догляду за старіючими собаками

Заспокійливий та охолоджуючий місцевий анестетик, до складу якого входять натуральні трави, що відновлюють комфорт та рухливість, піклуються про шкіру старіючих собак, знімають запалення в м’язах та суглобах. Аромат ментолу покращує самопочуття.

Даний засіб містить натуральний ментол і рослинні екстракти, що стимулюють рецептори шкіри, які реагують на холод, в результаті чого посилюється потік крові і знеболюючі компоненти проникають до місця виникнення болю. До того ж, через посилення кровопостачання, поживні компоненти і кисень надходять інтенсивніше, це прискорює процеси регенерації.

Застосування: масажними рухами нанесіть гель на ділянку, де відчувається дискомфорт почекайте, поки гель повністю вбереться і висохне. Використовуйте за необхідності. Не допускайте потрапляння гелю в очі, на лицьову область, статеві органи, та відкриті рани.

Склад: органічне алое вера, ізопіриловий спирт, саліцилова кислота, метил саліцилат, кристали ментолу, японський зелений чай арніка, розмарин, меліса.

Безпечний для цуценят – вироблений з компонентів схвалених для людини – не містить хімічних сполук.

НЕ ЗАСТОСОВУВАТИ КОТАМ!

Аромат: м'яти