Доступні фасування: 118 мл

Артикул: e03021

Oral Care Spray – Peppermint

Спрей для догляду за зубами з м'ятою для собак

  • Espree Natural Oral Care Spray допомагає зменшити зубний наліт і камінь
  • Не потребує застосування зубної щітки
  • Освіжає подих і працює під лінією ясен,
  • Для здоров'я зубів та ясен

Спрей для догляду за зубами з м'ятою для собак

Espree Natural Oral Care Spray допомагає зменшити зубний наліт і камінь, освіжає подих і працює під лінією ясен для підтримки здоров'я ротової порожнини.

Склад: вода, зерновий спирт, олія м'яти, екстракт кісточок грейпфрута, екстракт кісточок винограду, олія чебрецю і олія німа. Консерванти.

Застосування: для видалення нальоту наносьте спрей двічі в день. Видимі результати Ви помітите через 14-30 днів. У різних випадках результати можуть варіювати.

Для підтримки чистоти зубів наносьте спрей 1 раз в день, 2-3 рази в тиждень. Для досягнення найбільш швидкого результату наносите рекомендовану кількість спрея безпосередньо на лінію ясен тварини. Спрей ефективно працює навіть при нанесенні його на зовнішню частину ротової порожнини вихованця, оскільки собаки і коти злизують його самостійно.

Кількість спрею: Тварини до 5 кг - 2-3 натискання Тварини 6-16 кг - 3-4 натискання Тварини 16-27 кг - 4-5 натискань Тварини більше 27 кг - 5-6 натискань.

Для досягнення найкращих результатів, після застосування спрею, приберіть миски з кормом і водою від вихованця не менше, ніж на 30 хвилин. Застосування зубної щітки не обов'язково, але рекомендується для прискорення досягнення результатів.