Норма розведення: 16:1  

Доступно в упаковках: 591мл / 3,79 л

Артикул: e01811- 591мл,  e01818 - 3,79 л 

Vanilla Silk Shampoo

Шовковий ванільний шампунь

 Шампунь з ароматом тропічної ванілі містить очисники на основі кокосового горіха, протеїни шовку і органічне алое вера. Преміальні компоненти, в складі ароматного шампуню дбайливо очищають, кондиціонують, зволожують, відновлюють і підтримують оптимальний баланс шкіри і шерсті. Протеїни шовку розгладжують пошкоджену кутикулу шерстинок, спрощуючи розчісування і знижуючи утворення ковтунів. Органічне алое вера забезпечує шкіру необхідним рівнем вологи, запобігає сухості і появі подразнень. Як результат, у Вашого вихованця гладка шовковиста шерсть з ароматом ванілі.

Застосування: використовуйте розведеним (16 частин теплої води на 1 частину шампуню), добре перемішайте. Вітріть в шерсть собаки, уникаючи ділянки навколо очей та внутрішньої частини вух. Ретельно сполосніть. Повторіть за необхідності. Витріть рушником. 

Склад: органічне алое вера (зволожувач), миюча основа з кокосового горіха (рослинного походження), перламутр, сік алое вера, фосфоліпіди з сафлори, консервант, амінокислоти з шовку, ароматизатор, сіль, EDTA, олія жожоба, провітамін В5, вітамін А.

Аромат: Ванілі

Використовуйте разом з одеколоном Vanilla Silk Cologne.