Доступні фасування: 118 мл

Артикул: e03023

Natural Oral Care Gel – Salmon

Гель для догляду за зубами з олією лосося для собак

  • Espree Natural Oral Care Gel допомагає зменшити зубний наліт і камінь
  • Не потребує застосування зубної щітки
  • Освіжає подих і працює під лінією ясен,
  • Для здоров'я зубів та ясен

Склад: вода, зерновий спирт, ксантамовая смола, риб'ячий жир, олія лосося, масло м'яти, екстракт кісточок грейпфрута, екстракт кісточок винограду, олія чебрецю і масло нима. Консерванти.

Застосування: для видалення нальоту наносите гель двічі на день. Видимі результати Ви помітите через 14-30 днів. У різних випадках результати можуть варіювати. Для підтримки чистоти зубів наносите гель 1 раз в день, 2-3 рази в тиждень. Для досягнення найбільш швидкого результату наносите рекомендовану кількість гелю безпосередньо на лінію ясен тварини. Гель ефективно працює навіть при нанесенні його на зовнішню частину рота вихованця, так як собаки і кішки злизують його самостійно.

Кількість гелю: собаки до 5 кг - 2-3 краплі Собаки 6-16 кг - 3-4 краплі Собаки 16-27 кг - 4-5 крапель Собаки більш 27 кг - 5-6 крапель Для досягнення найкращих результатів, після застосування гелю, приберіть миски з кормом і водою від вихованця не менше, ніж на 30 хвилин. Застосування зубної щітки не обов'язкове, але рекомендується для прискорення досягнення результатів.