Carousel imageCarousel image

Готовий до застосування

Доступні фасування: 502 мл / 3,79 л

Артикул: e01786 / e01822

Keratin Oil Shampoo

Ексклюзивна комбінація КЕРАТИНОВОЇ ОЛІЇ і ОРГАНІЧНОГО АЛОЕ ВЕРА ефективно зміцнює шерсть, роблячи її більш м'якою, розгладжує кутикулу, надає діамантового блиску та сліпучого сяйва.

Кератинова олія та натуральні протеїни проникають і заповнюють структуру кожної шерстинки. Натуральні кератинові волокна обволікають шерсть зовні, роблять кутикулу гладкою більш міцною та еластичною. Шерсть стає міцнішою і менш схильною до пошкоджень. Кератинова олія і органічне алое вера відновлюють шерсть, роблять її більш міцною і сліпуче сяючою.

Застосування: намочіть шерсть водою кімнатної температури. Нанесіть необхідну кількість шампуню та ніжно вітріть в шкіру та шерсть. Уникайте області навколо очей та внутрішньої поверхні вух та інших чутливих ділянок. Для найкращих результатів, залиште шампунь діяти на 3 хвилини. Ретельно змийте, повторіть за необхідності. Витріть рушником.

Склад: сік органічного алое вера, миюча основа з кокосового горіха, кератинова олія, пантенол, олія жожоба, ароматизатор, катон CG.