Carousel imageCarousel image

Готовий до застосування

Доступно в упаковках: 502 мл / 3,79 л

Артикул: e01784 / e01821

Argan Oil Shampoo

Шампунь з аргановою олією

  • Інтенсивно зволожує та утримує вологу всередині шкіри та шерсті

  • Містить потужну комбінацію арганової олії протеїнів шовку та органічного алое вера

  • Робить шерсть більш стійкою до впливу навколишнього середовища

  • Відновлю стан шкіри та шерсті

Комбінація арганової олії, протеїнів шовку і органічного алое вера насичує шерсть максимальною кількістю вологи, зміцнює її структуру. Арганова олія містить велику кількість жирних кислот і антиоксидантів, які сприяють регенерації і відновленню шкіри і шерсті. Проникаючи в структуру шерсті ця дивовижна комбінація покращує структуру навіть дуже сухої і пошкодженої шерсті, надає блиску, робить шерсть більш слухняною. Спрощує процес розчісування, запобігає утворенню ковтунів, робить шерсть стійкою до несприятливою до впливу навколишнього середовища, впливу екстремальних температур і УФ випромінювання.

Застосування: намочіть шерсть водою кімнатноїтемператури. Нанесіть необхідну кількість шампуню та ніжно вітріть в шкіру та шерсть. Уникайте області навколо очей та внутрішньої поверхні вух та інших чутливих ділянок. Для найкращих результатів, залиште шампунь діяти на 3 хвилини. Ретельно змийте, повторіть за необхідності. Витріть рушником.

Склад: очищена вода, очищувачі на основі кокосового горіху, емульгатор, сік алое вера, потовщуючий компонент, протеїни шовку, кондиціонер, арганова олія, ароматизатор, EDTA, консервант, провітамін В5, лимонна кислота, вітамін А.